Dam pracę

Zdjęcia

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko Lakiernik Proszkowy oraz pracownik fizyczny - Szlifierz.

Jesteśmy otwarci na zatrudnienie cudzoziemców. Jeśli masz doświadczenie w lakiernictwie proszkowym i chcesz dołączyć do naszego zespołu, serdecznie zapraszamy do aplikowania!

Doświadczenie mile widziane
Lakierni Proszkowy
Obowiązki:
• Aplikacja lakieru proszkowego zgodnie z normami jakości.
• Obsługa sprzętu i maszyn lakierniczych.
• Kontrola jakości wykonanej pracy.
• Dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Pracownik fizyczny - Szlifierz
Obowiązki:
• Przygotowanie powierzchni metalowych przed malowaniem proszkowym.
• Szlifowanie i wygładzanie powierzchni zgodnie z wymaganiami technicznymi.
• Dbałość o porządek na stanowisku pracy oraz przestrzeganie zasad BHP.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Przyjazną atmosferę w zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: biuro.artprocolor1@gmail.com lub kontakt telefoniczny pod numer: 729 854 000
Miejsce Pracy : Komorowo koło Ostrowi Mazowieckiej

Autor: ART PROCOLOR

Ważne do: 05.09.2024

Wyświetleń: 38

ID: #124289