Dam pracę - lakiernik proszkowy

Zdjęcia

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko Lakiernik Proszkowy. Jesteśmy otwarci na zatrudnienie cudzoziemców. Jeśli masz doświadczenie w lakiernictwie proszkowym i chcesz dołączyć do naszego zespołu, serdecznie zapraszamy do aplikowania!
Obowiązki:
• Aplikacja lakieru proszkowego zgodnie z normami jakości.
• Obsługa sprzętu i maszyn lakierniczych.
• Kontrola jakości wykonanej pracy.
• Dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy.
Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
• Znajomość technologii lakierowania proszkowego.
• Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy.
• Zdolności manualne oraz precyzyjność.
• Mile widziana znajomość języka polskiego, ale nie jest to warunek konieczny.
Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres biuro.artprocolor1@gmail.com lub kontakt telefoniczny pod numerem 729 854 000
Dołącz do naszego zespołu i wspólnie rozwijajmy naszą firmę!

Autor: ART PROCOLOR

Ważne do: 16.09.2024

Wyświetleń: 25

ID: #124527