Dam prace na stanowisko Szlifierz

Stanowisko: Szlifierz
Poszukujemy osoby na stanowisko szlifiarza w naszej firmie zajmującej się obróbką metali i malowaniem proszkowym.
Zakres obowiązków:
• Przygotowanie powierzchni metalowych przed malowaniem proszkowym.
• Szlifowanie i wygładzanie powierzchni zgodnie z wymaganiami technicznymi.
• Kontrola jakości wykonanej pracy.
• Dbałość o porządek na stanowisku pracy oraz przestrzeganie zasad BHP.
Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie mile widziane.
• Umiejętność obsługi narzędzi szlifierskich i innych urządzeń pomocniczych.
• Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielność w wykonywaniu zadań.
• Dobra organizacja pracy i punktualność.
Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Przyjazną atmosferę w zespole.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: biuro.artprocolor1@ lub kontakt telefoniczny pod numer: 729 854 000
Czekamy na Twoje zgłoszenie!
Miejsce pracy Komorowo koło Ostrowi Mazowieckiej

Autor: ART PROCOLOR

Ważne do: 02.09.2024

Wyświetleń: 37

ID: #124221