Drzwi zewnętrzne Wikęd EXPERT64 - LEWE90 - WYPRZEDAŻ!
Zdjęcia
WYPRZEDAŻ!
Zapraszam do skorzystania z wyprzedaży sklepu BUD-MAX. Mamy do zaoferowania solidne, stalowe drzwi zewnętrzne WIKĘD EXPERT64 model: WZ42, lewe 90, grubość skrzydła 64 mm, ościeżnica stalowa 11, całkowita szerokość 1020 mm, całkowita wysokość 2070 mm, kolor złoty dąb, szyba reflex- brąz, klamka PRIME w kol. stare złoto, samozamykacz ramieniowy w kol. czarnym. Egzemplarz ekspozycyjny, posiada niewielkie ślady użytkowania.