Elektromechanik /Automatyk

Zdjęcia

Firma Canexpol Sp. z o. o. w Ostrowi Mazowieckiej, działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, zatrudni osobę na stanowisko: Elektromechanik /Automatyk

Obowiązki:
- Utrzymanie maszyn działu produkcji w stanie technicznym pozwalającym na uzyskanie założonych wydajności linii produkcyjnych,
- Usuwaniu awarii i usterek oraz identyfikowanie ich źródeł,
- Wykonywanie diagnostyki, przeglądów i remontów maszyn i urządzeń technicznych,
- Rejestrowanie i dokumentowanie danych dotyczących prac naprawczych,
- Przestrzeganie standardów jakościowych zgodnie z normami obowiązującymi w firmie.

Wymagania:
- Wykształcenie techniczne (mechanika/automatyka),
- Uprawnienia SEP do 1 kV,
- Mile widziane doświadczenie na stanowisku elektromechanika
- Praktyczna znajomość zagadnień związanych z automatyką maszyn produkcyjnych będzie dodatkowym atutem,
- Dokładność, odpowiedzialność,
- Umiejętność radzenia sobie w nietypowych sytuacjach.

Oferujemy:
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- Przyjazną i otwartą atmosferę pracy,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Stabilność zatrudnienia - oferujemy umowę o pracę na pełny etat,
- Program poleceń pracowniczych,
- Prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Canexpol Sp. z o.o., z siedzibą w Komorowie, ul. Kolejowa 25, 07-310 Ostrów Mazowiecka, wpisaną do rejestru przedsiębiorców, Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000117092 NIP 7590001925, REGON 001398648 na potrzeby obecnego procesu rekrutacji.

Autor: Canexpol Sp. z o. o

Ważne do: 01.10.2024

Wyświetleń: 114

ID: #125007