Inżynier ds. infrastruktury i mediów

Zdjęcia

Firma Ajinomoto Poland Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko:

Wymagania:
Doświadczenie w podobnej roli, najlepiej w branży FMCG.
Doświadczenie w zarządzaniu projektami związane z obsługą zakładu produkcyjnego.
Wykształcenie wyższe na kierunku inżynieria: inżyniera środowiskowa, inżyniera budowlana lub inżynieria procesowa lub pokrewnych.
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, MS Office oraz aplikacji typu AUTOCAD

Zakres obowiązków:
Znajomość wszystkich obowiązujących przepisów i instrukcji dotyczących powierzonego zakresu pracy.
Koordynowanie ogólnozakładowego planu prewencji.
Planowanie i zakup podstawowych narzędzi pracy umożliwiających prowadzenie bieżących napraw.
Poszukiwanie nowych maszyn i rozwiązań technicznych mających na celu usprawnienie obszaru infrastruktury i mediów produkcyjnych.
Nadzór nad nowymi projektami.
Prowadzenie zapisów dotyczących eksploatacji urządzeń klimatyzacyjnych z zakresu przepisów ochrony środowiska.
Nadzór nad dokumentacją urządzeń infrastruktury i mediów, uzupełnianie jej i kompletowanie dokumentacji do nowych maszyn oraz przygotowywanie instrukcji stanowiskowych.
Kontaktowanie się i ustalanie przeglądów z Urzędem Dozoru Technicznego.
Monitorowanie, analiza oraz podejmowanie działań w celu poprawy wskaźników na podległym obszarze.

Oferujemy:
Umowę o pracę.
Konkurencyjne wynagrodzenie.
Praca hybrydowa.
Benefity (m.in. opieka medyczna, MultiSport, dofinasowanie do urlopu i wiele innych).
Szkolenia podwyższające umiejętności w ramach zajmowanego stanowiska.

Zainteresowane osoby proszone są o składanie CV w siedzibie firmy w Małkini ul. Sobieskiego 6 lub o przesyłanie na adres:
rekrutacja@ajinomoto.com.pl
Tel. 29 644 99 00

Autor: Ajinomoto Poland

Telefon:

Dodano: 27.06.2024, godz. 10:22

Ważne do: 27.07.2024

Wyświetleń: 91

ID: #123098

Edytuj