KONSTRUKTOR / KREŚLARZ

ZdjęciaW związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

- KONSTRUKTOR / KREŚLARZ

Opis stanowiska
• Przygotowywanie dokumentacji projektowej (rys. wykonawcze, rys. montażowe) wraz z listami materiałowymi do realizowanego projektu
• Wykonywanie modeli 3D oraz/lub rysunków 2D
• Przygotowywanie ofert cenowych zgodnie z otrzymaną dokumentacją techniczną

Wymagania
• Obsługa programu CAD,
• Mile widziana znajomość programu Inventor,
• Znajomość rysunku technicznego
• Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
• Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy
• Praca w stabilnej, polskiej firmie o międzynarodowym zasięgu,
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres k.zysk@hydro-instal.pl z adnotacją:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji, CV i innych nadesłanych dokumentach rekrutacyjnych w celu realizacji niniejszego procesu rekrutacji.
1. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych, administratorem danych osobowych staje się Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. z siedzibą w Ostrołęce (07-410) przy ul. Bohaterów Westerplatte 11. Podanie danych jest dobrowolne, ale potrzebne do realizacji celów wskazanych w poszczególnych zgodach poniżej.
2. Podane dane mogą być udostępnianie innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji.
3. Przetwarzanie danych odbywa się na podstawie wyrażonej zgody do czasu jej wycofania lub, w przypadku wyrażenia zgodny jedynie na udział w konkretnym procesie rekrutacji, do jego zakończenia.
4. Przetwarzanie danych może odbywać się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora w celu ustalenia, dochodzenia lub ochrony roszczeń do czasu ich ustawowego wygaśnięcia.
5. Zgoda na przetwarzanie danych może zostać cofnięta w dowolnym czasie, nie wpływa to jednak na przetwarzanie, które miało miejsce do jej wycofania.
6. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia oraz ograniczenia przetwarzania przez administratora, a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez administratora oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
7. Kontakt z powołanym przez administratora Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail: kontakt@hydro-instal.pl

Autor: HYDRO INSTAL

Telefon:

E-mail:

Dodano: 12.02.2024, godz. 15:08

Ważne do: 19.02.2024

Wyświetleń: 25

ID: #120464

Edytuj