Kontroler finansowy

Do naszej fabryki okien poszukujemy kandydatów na stanowisko : Kontroler finansowy.
Zakres obowiązków:
• Udział w procesie zamknięcia miesiąca, przygotowywanie miesięcznych raportów, analiz
• Udział w tworzeniu prognoz, budżetów, monitorowanie ich wykonania
• Udział w tworzeniu projektów inwestycyjnych oraz kontrola ich efektywności
• Wsparcie zespołów, menadżerów w procesie podejmowania decyzji poprzez przygotowywanie raportów, analiz, rekomendacji
• Zapewnianie wysokiej jakości danych finansowych, produkcyjnych, eliminowanie błędów, wprowadzanie działań korygujących
• Wsparcie globalnych zadań kontrolingowych, dostarczanie analiz
• Wsparcie w projekcie wdrożenia SAP i w okresie powdrożeniowym

Nasze wymagania:
• Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, rachunkowości lub pokrewne
• Umiejętności analityczne, planowania finansowego
• Znajomość kalkulacji kosztów w firmie produkcyjnej
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Bardzo dobra znajomość Excela
• Dodatkowym atutem doświadczenie w pracy w środowisku SAP

Oferujemy:
• Zdobycie doświadczenia w finansach firmy produkcyjnej w międzynarodowej korporacji w gronie profesjonalistów
• Możliwość uczestniczenia we wdrożeniu, nauczeniu się środowiska SAP, nowoczesnych systemów raportowania opartych na SAP
• Dofinansowanie szkoleń profesjonalnych i doskonalenia języka angielskiego
• Hybrydowy system pracy zdalnej
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
• Świadczenia z ZFŚS
• Dodatkowe benefity wynikające z uczestnictwa w Medicover Sport

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres rekrutacja@dobroplast.pl lub bezpośrednio w dziale personalnym w Starym Laskowcu 4, tel. 795 527 627
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji powyższego procesu rekrutacji i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04)."
*proszę zakreślić odpowiednio, w zależności czy jesteś zainteresowany wzięciem udziału tylko w tej lub także przyszłych rekrutacjach.

Autor: Rekrutacja DFO

Telefon:

Dodano: 04.09.2024, godz. 14:08

Ważne do: 11.09.2024

Wyświetleń: 29

ID: #124426

Edytuj