Mechanik/Elektromechanik

Zdjęcia

B.D. Art to światowy producent dekoracji ściennych: ramek, luster, półek, tablic korkowych i magnetycznych. Współpracujemy z globalnymi sieciami jak IKEA, Castorama i Leroy Merlin.

Obecnie, do zakładu w Małkini Górnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Małkinia Górna (pow. ostrowski)

Zakres zadań:
-Zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń pozwalające na realizację zadań produkcyjnych
-Usuwanie awarii
-Konserwacja i wykonywanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń
-Rozwiązywanie innych problemów technicznych w dziale utrzymania ruchu

Mile widziane doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
- Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, kursy podnoszące kwalifikacje)
- Dodatkowe ubezpieczenia NW, karty MultiSport
- Płatny program poleceń pracowniczych

Dołącz do Naszego Zespołu!
Prześlij swoje CV, dostarcz osobiście do Zakładu w Małkini, ul. Jana III Sobieskiego 6A lub zadzwoń pod nr 506009543

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonego przez BD Art Sp. z o.o. z siedzibą w Małkini Górnej zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. Informujemy o dobrowolności podania danych osobowych, jednak ich podanie jest niezbędne do udziału w rekrutacji oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania lub usunięcia

Autor: BD ART

Telefon:

Dodano: 05.06.2024, godz. 13:24

Ważne do: 20.06.2024

Wyświetleń: 112

ID: #122699

Edytuj