MONTER/ŚLUSARZ ZBIORNIKÓW ZE STALI KWASOODPORNEJ -PRACA

Zdjęcia


Hydro-Instal Ostrołęka poszukuje osoby na stanowisko:

MONTER/ŚLUSARZ ZBIORNIKÓW ZE STALI KWASOODPORNEJ
Poszukujemy zdolnych oraz samodzielnych monterów zbiorników ze stali kwasoodpornej.
Oferujemy:
- umowę o pracę,
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu,
- stabilne warunki zatrudnienia,
-możliwość pracy w nadgodzinach.

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe, jako monter zbiorników,
- dobra znajomość rysunku technicznego,
- zdolności manualne,
- doświadczenie przy sczepianiu elementów metodą 141,
-dobra organizacja pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z adnotacją:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji, CV i innych nadesłanych dokumentach rekrutacyjnych w celu realizacji niniejszego procesu rekrutacji

na adres: biuro@hydro-instal.pl

1. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych, administratorem danych osobowych staje się Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. z siedzibą w Ostrołęce (07-410) przy ul. Bohaterów Westerplatte 111. Podanie danych jest dobrowolne, ale potrzebne do realizacji celów wskazanych w poszczególnych zgodach poniżej.
2. Podane dane mogą być udostępnianie innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji.
3. Przetwarzanie danych odbywa się na podstawie wyrażonej zgody do czasu jej wycofania lub, w przypadku wyrażenia zgodny jedynie na udział w konkretnym procesie rekrutacji, do jego zakończenia.
4. Przetwarzanie danych może odbywać się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora w celu ustalenia, dochodzenia lub ochrony roszczeń do czasu ich ustawowego wygaśnięcia.
5. Zgoda na przetwarzanie danych może zostać cofnięta w dowolnym czasie, nie wpływa to jednak na przetwarzanie, które miało miejsce do jej wycofania.
6. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia oraz ograniczenia przetwarzania przez administratora, a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez administratora oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
7. Kontakt z powołanym przez administratora Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail: kontakt@hydro-instal.pl
Autor: HYDRO-INSTAL

Telefon:

E-mail:

Dodano: 22.09.2022, godz. 11:40

Ważne do: 29.09.2022

Wyświetleń: 46

ID: #110461

Edytuj