Oferuje profesjonalne usługi w zakresie wykonywania tynków!

Zdjęcia


Oferuje profesjonalne usługi w zakresie wykonywania tynków maszynowych cementowo-wapiennych i gipsowych. Nasza praca cechuje się starannością i precyzją, a do jej realizacji wykorzystujemy wysokiej jakości materiały renomowanych firm Dolina Nidy, Knauf, KREISEL.

W ramach naszych usług zapewniamy zabezpieczenie stolarki okiennej i drzwiowej oraz innych elementów, które mogą ulec zabrudzeniu lub uszkodzeniu podczas prac tynkarskich. A także wklejenie listew okiennych apu, gruntowanie ścian i sufitów, zabezpieczenie środkami antykorozyjnymi metalowych pozostałości na powierzchniach i obsadzenie szalunków drzwiowych i narożników pod dany tynk, wklejenie siatek zbrojących, obsadzenie puszek elektrycznych. 

Wytynkowanie powierzchni zgodnie ze sztuką budowlaną, dbając o estetykę i trwałość wykonanej pracy. Po zakończeniu prac dokładnie posprzątamy miejsce, pozostawiając je w idealnym stanie.

Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na bezpłatną wycenę. Chętnie pokażemy Państwu nasze dotychczasowe realizacje na budowie lub wcześniejszych obiektach. Zapraszam do współpracy 510 958 297, wycena i obmiar gratis.Autor: Tynki

Telefon:

E-mail:

Dodano: 18.06.2024, godz. 00:54

Ważne do: 25.06.2024

Wyświetleń: 174

ID: #122906

Edytuj