Pakowacz

Zdjęcia

Firma CANEXPOL Sp. z o.o. w Ostrowi Mazowieckiej, działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, zatrudni osobę na stanowisko: PAKOWACZ

OBOWIĄZKI:
- montaż i pakowanie wyrobów gotowych zgodnie z technologią;
- kontrola ilościowa wszystkich elementów wyrobu,
- bieżąca kontrola jakościowa wyrobu gotowego,
- inne pracę związane z funkcjonowaniem produkcji.

WYMAGANIA:
- wykształcenie min. zawodowe,
- dyspozycyjność, dokładność, odpowiedzialność,
- umiejętność radzenia sobie w nietypowych sytuacjach.

OFERUJEMY:
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę w systemie czterobrygadowym,
- dynamiczną i ciekawą pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie,
- zarobki adekwatne do posiadanej wiedzy i zaangażowania,
- prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Canexpol Sp. z o.o., z siedzibą w Komorowie, ul. Kolejowa 25, 07-310 Ostrów Mazowiecka, wpisaną do rejestru przedsiębiorców, Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000117092 NIP 7590001925, REGON 001398648 na potrzeby obecnego procesu rekrutacji.

Autor: Canexpol Sp. z o. o

Ważne do: 19.04.2024

Wyświetleń: 85

ID: #121851