Pracownik ds. harmonogramowania produkcji

Zdjęcia

Firma CANEXPOL Sp. z o.o. w Ostrowi Mazowieckiej, działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, zatrudni osobę na stanowisko

Obowiązki:
- opracowywanie miesięcznych i tygodniowych harmonogramów produkcji na podstawie planu produkcji oraz zamówień klientów;
- tworzenie zleceń produkcyjnych;
- bieżąca kontrola realizacji zleceń oraz ich korygowanie;
- monitorowanie bieżących zapasów surowców, dostępności zasobów maszynowych w celu zapewnienia płynności procesu produkcyjnego;
- monitorowanie wydajności produkcji i identyfikowanie obszarów wymagających optymalizacji;
- współpraca z działem zakupów w celu zamawiania surowców do produkcji zgodnie z harmonogramem;
- współpraca z działem sprzedaży w celu zapewnienia terminowej dostawy gotowych produktów do klientów;
- tworzenie raportów i analiz związanych z planowaniem produkcji.

Wymagania:
- wykształcenie średnie, pożądane wyższe techniczne lub ekonomiczne;
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym;
- umiejętność analizy danych oraz wykorzystania systemów informatycznych do monitorowania procesów produkcyjnych;
- umiejętność pracy pod presją czasu oraz doskonała organizacja czasu pracy;
- bardzo dobra znajomość MS Office,
- znajomość języka angielskiego,
- komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
- dynamiczną i ciekawą pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie;
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i zaangażowania;
- możliwość rozwoju zawodowego, udział w kursach specjalistycznych podnoszących kwalifikacje;
- prywatną opiekę medyczną;
- zajęcia z języka angielskiego.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Canexpol Sp. z o.o., z siedzibą w Komorowie, ul. Kolejowa 25, 07-310 Ostrów Mazowiecka, wpisaną do rejestru przedsiębiorców, Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000117092 NIP 7590001925, REGON 001398648 na potrzeby obecnego procesu rekrutacji.
Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej https://canexpol.pl/

Autor: Canexpol Sp. z o. o

Telefon:

Dodano: 19.04.2024, godz. 10:52

Ważne do: 19.04.2024

Wyświetleń: 79

ID: #121847

Edytuj