Pracownik Gospodarczy

OFERTA PRACY
Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Ostrowi Mazowieckiej Sp. z o.o.,
ul. Tadeusza Kościuszki 20
07-300 Ostrów Mazowiecka
Miejsce pracy: Teren Miasta Ostrów Mazowiecka

Opis stanowiska:
Towarzystwo Budownictwa Społecznego (TBS) zatrudni pracownika na stanowisko Pracownik Gospodarczy

Wymagania:
- Prawo jazdy kat. B
- Mile widziane doświadczenie na stanowisku pracownik gospodarczy
- Umiejętność obsługi narzędzi ogrodniczych i warsztatowych
- Dyspozycyjność, odpowiedzialność
- Sumienność w wykonywaniu pracy

Oferujemy stabilne zatrudnienie, umowę o pracę.

Jak aplikować: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: sekretariat@tbsostrow.pl wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TBS Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018r., poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Zapraszamy do aplikowania!

Autor: TBS Sp. z o.o.

Ważne do: 11.09.2024

Wyświetleń: 42

ID: #124418