PRACOWNIK MAGAZYNU TECHNICZNEGO

Zdjęcia

Firma CANEXPOL Sp. z o.o. w Ostrowi Mazowieckiej, działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, zatrudni osobę na stanowisko:

ZADANIA:
- zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynu części zamiennych,
- utrzymanie minimalnych stanów magazynowych na potrzeby utrzymania ruchu,
- przyjmowanie i wydawanie części zamiennych,
- współpraca z działem utrzymania ruchu oraz działami produkcyjnymi,
- prowadzenie wymaganej dokumentacji,
- kontrola i raportowanie stanów magazynowych części zamiennych,
- utrzymanie porządku w magazynach technicznych.

WYMAGANIA:
- wykształcenie średnie,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- zdolności organizacyjne,
- komunikatywność, samodzielność, zaangażowanie.

OFERUJEMY:
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
- dynamiczną i ciekawą pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie,
- zarobki adekwatne do posiadanej wiedzy i zaangażowania.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Canexpol Sp. z o.o., z siedzibą w Komorowie, ul. Kolejowa 25, 07-310 Ostrów Mazowiecka, wpisaną do rejestru przedsiębiorców, Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000117092 NIP 7590001925, REGON 001398648 na potrzeby obecnego procesu rekrutacji.

Autor: Canexpol Sp. z o. o

Telefon:

Dodano: 26.04.2024, godz. 15:20

Ważne do: 26.04.2024

Wyświetleń: 57

ID: #121988

Edytuj