Restauracja i hotel*** "Baśniowa" w Wyszkowie zatr

Zdjęcia


"Baśniowa" to piękny, nowoczesny kompleks hotelowo - konferencyjno - bankietowy w Rybienku Leśnym, urokliwej przyrodniczo dzielnicy Wyszkowa.

"Baśniowa" to komfortowy hotel, restauracja, trzy sale bankietowo - konferencyjne, ogród i zaplecze rekreacyjne. Od lat "Baśniowa" specjalizuje się w organizacji rozmaitych uroczystości, wydarzeń, konferencji, szkoleń, eventów. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży gastronomiczno - hotelowej, słynie z profesjonalnej organizacji wesel, świadczy usługi cateringowe, niezmiennie może się pochwalić wysokimi ocenami usług hotelowych. Doświadczony partner w biznesie, firma otwarta na nowe wyzwania, stale rozwijająca się i podnosząca jakość usług.

Wielkim kapitałem firmy jest profesjonalna, ambitna kadra pracownicza. Dyskretny, życzliwy personel hotelowy otwarty na gości, sprawnie posługujący językami obcymi, pomocny w każdej sytuacji, stale zaskakująca restauracyjnych gości nowymi smakami załoga kuchni, eleganccy, sprawni i o bardzo wysokiej kulturze osobistej kelnerzy - taka właśnie jest "Baśniowa".

Firma inwestuje w swoich pracowników, zapewnia szkolenia, rozwój zawodowy, możliwość awansu, atrakcyjne warunki pracy. A w związku z tym, że "Baśniowa" stale rozszerza i doskonali katalog usług, nabór na stanowiska pracy jest otwarty. Firma oferuje pracę na stanowiskach: kucharki/kucharza (restauracja), kelnera, obsługi hotelowej.

Zainteresowani naborem powinni kontaktować się z numerem: 501-670-650
Autor: Restauracja i Hotel*** "Baśniowa"

Telefon:

E-mail:

Dodano: 21.07.2021, godz. 23:13

Ważne do: 20.08.2021

Wyświetleń: 101

ID: #101846

Edytuj