Specjalista ds. HR

Zdjęcia

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. HR, która będzie odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie zasobami ludzkimi, wspierając firmę w budowaniu i rozwijaniu zespołu. Jeśli jesteś zaangażowaną, komunikatywną osobą z doświadczeniem w HR, to ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:
• Przygotowywanie i prowadzenie procesów rekrutacyjnych.
• Koordynacja onboardingu.
• Optymalizacja procesów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi.
• Zarządzanie programami pracowniczymi.
• Współpraca z kadrą zarządzającą w zakresie realizacji strategii HR i wdrażania nowych rozwiązań personalnych.
• Działania wizerunkowo-rekrutacyjne budujące dobry wizerunek pracodawcy.
• Koordynowanie procesu rozwoju i oceny kompetencji pracowników.
• Współpraca z jednostkami oświatowymi w zakresie organizacji staży i praktyk.
• Organizacja wyjazdów i spotkań integracyjnych.

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, psychologii, socjologii lub pokrewne).
• Znajomość prawa pracy oraz przepisów dotyczących zatrudnienia.
• Wiedza i doświadczenie w zakresie zarządzania kompetencjami i rozwoju pracowników.
• Samodzielność i proaktywność w działaniu.
• Znajomość najnowszych trendów i praktyk w zakresie HR.
• Umiejętność zarządzania czasem.
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
• Sumienność i dokładność.

Mile widziane:
• Znajomość branży IT.
• Umiejętność prowadzenia szkoleń.
• Certyfikaty z zakresu HR lub ukończone kursy specjalistyczne.
• Umiejętność pracy z oprogramowaniem kadrowym.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub w innej formie zatrudnienia.
• Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia.
• Udział w ciekawych i różnorodnych projektach.
• Dofinansowanie do różnych form aktywności: sport, kultura, wypoczynek i inne.

Adres: ul. Spokojna 9a, 18-400 Łomża

Autor: Zakład Usług Informatycznych NOVUM sp. z o.o.

Telefon:

Dodano: 16.09.2024, godz. 09:16

Ważne do: 23.09.2024

Wyświetleń: 38

ID: #124706

Edytuj