Specjalista ds.marketingu

Zdjęcia

Do naszej fabryki okien w Starym Laskowcu poszukujemy kandydatów na stanowisko : Specjalista ds. marketingu.

Twój zakres obowiązków:
- projektowanie i przygotowywanie materiałów promocyjnych, takich jak broszury, plakaty, banery itp.,
- administrowanie i tworzenie treści na stronę internetową firmy,
- tworzenie komunikacji do klientów,
- promocja wyrobów firmy,
- kontakty i współpraca z agencjami reklamowymi i mediami,
- współpraca z działem sprzedaży i działem obsługi klienta,
- koordynowanie działań graficzno-reklamowych,
- nawiązywanie kontaktów sponsoringowych,
- wspieranie programów lojalnościowych i promocyjnych.
Nasze wymagania:
- znajomość środowiska Indesign, Photoshop,
- znajomość branży e-commerce,
- wykształcenie min. średnie techniczne,
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- dobra znajomość obsługi komputera,
- komunikatywność,
- mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
To oferujemy:
- Umowę o pracę na pełen etat,
- Stałe wynagrodzenie,
- Świadczenia socjalne z ZFŚS,
- Dodatkowe benefity wynikające z uczestnictwa w Medicover,
- Naukę i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
- Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku.
- Bezpłatny transport z Zambrowa, Ostrowi Mazowieckiej, Łomży oraz Białegostoku
Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres rekrutacja@dobroplast.pl lub bezpośrednio w dziale personalnym w Starym Laskowcu 4, tel.+48 795 527 627
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji powyższego procesu rekrutacji* lub/i przyszłych procesów* rekrutacyjnych w Dobroplast Fabryka Okien Spółka Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1″z dnia 2016.05.04)."

Autor: Rekrutacja DFO

Ważne do: 11.09.2024

Wyświetleń: 15

ID: #124431