Specjalista ds. reklamacji z językiem niemieckim

Zdjęcia

Do naszej fabryki okien w Starym Laskowcu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Księgowy/a

Twój zakres obowiązków:

- Dekretowanie i rozliczanie faktur zakupu i innych dokumentów księgowych,
- Prowadzenie ewidencji obrotu materiałowego - weryfikacja dokumentów magazynowych, wprowadzanie faktur magazynowych do -systemu, rozliczanie zużycia materiałowego,
- Rozliczanie inwentaryzacji zapasów,
- Przygotowywanie i przekazywanie płatności do systemu bankowego
- Współpraca z kontrahentami i audytorami w zakresie gospodarki magazynowej,
- Potwierdzanie i uzgadnianie saldo z kontrahentami,
- Sporządzanie sprawozdań do GUS, Intrastat,
- Czynny udział w procesie zamykania okresów księgowych (miesiąc/rok).
Nasze wymagania:
- minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w dziale księgowości,
- wykształcenie wyższe ekonomiczne/rachunkowość lub średnie poparte odbytymi kursami zawodowymi w obszarze księgowości,
- bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych,
- praktyczna znajomość zagadnień z obszaru księgowości materiałowej w firmie produkcyjnej - mile widziana,
- umiejętności analitycznego myślenia i zdolności samodzielnego rozwiązywania problemów, dobra umiejętność organizacji pracy w własnej,
- znajomość praktyczna pakietu MS Office głównie Excel,
- odpowiedzialność, sumienność, rzetelność i terminowość,
- silna motywacja w realizacji obowiązków, reaktywność w działaniu,
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym mile widziane
To oferujemy:
- Umowę o pracę na pełen etat,
- Długoterminową współpracę,
- Dodatkowe benefity wynikające z uczestnictwa w Medicover Sport,
- Świadczenia z ZFŚŚ,
- Naukę i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
- Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- Bezpłatny transport z Zambrowa, Łomży, Ostrowi Mazowieckiej i Białegostoku.
Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres rekrutacja@dobroplast.pl lub bezpośrednio w dziale personalnym w Starym Laskowcu 4, tel.+48 795 527 627

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji powyższego procesu rekrutacji* lub/i przyszłych procesów* rekrutacyjnych w Dobroplast Fabryka Okien Spółka Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1″z dnia 2016.05.04)."

Autor: Rekrutacja DFO

Ważne do: 02.05.2024

Wyświetleń: 25

ID: #121956