Specjalista ds. zaopatrzenia

Zdjęcia

MOŻLIWE NATYCHMIASTOWE ZATRUDNIENIE ORAZ SZYBKI PROCES REKRUTACJI

Firma Ajinomoto Poland Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko:

Wymagania:
Doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. zaopatrzenia lub podobnym w dziale zaopatrzenia
Obsługa systemu MRP (mile widziana obsługa systemu SAP)
Język angielski na poziomie komunikatywnym

Obowiązki na stanowisku:
Kontakt z dostawcami surowców i materiałów opakowaniowych
Prowadzenie negocjacji z dostawcami
Zamawianie materiałów w celu realizacji planu produkcyjnego
Praca w systemie MRP

Oferujemy:
Umowę o pracę
Konkurencyjne wynagrodzenie
Praca hybrydowa
Benefity (m.in. opieka medyczna, MultiSport, dofinasowanie do urlopu i wiele innych)
Szkolenia podwyższające umiejętności w ramach zajmowanego stanowiska

Zainteresowane osoby proszone są o składanie CV w siedzibie firmy w Małkini ul. Sobieskiego 6 lub o przesyłanie na adres:
rekrutacja@ajinomoto.com.pl
Tel. 29 644 99 00

Autor: Ajinomoto Poland

Telefon:

Dodano: 19.06.2024, godz. 14:33

Ważne do: 19.07.2024

Wyświetleń: 207

ID: #122946

Edytuj