Tokarz - Operator tokarki konwencjonalnej -praca

Zdjęcia


Firma Hydro-Instal Ostrołęka poszukuje osoby na stanowisko:
Tokarz - Operator tokarki konwencjonalnej
Zakres obowiązków:
• Obsługa maszyn konwencjonalnych, głównie tokarki, dodatkowo wiertarki oraz przecinarki (piły) taśmowej.
• Dobór narzędzi oraz parametrów skrawania.
• Produkcja detali zgodnie z dokumentacją techniczną (rysunkiem technicznym) tradycyjną metodą obróbki skrawaniem.
• Mocowanie i ustawianie elementów, detali do obróbki.
• Pomiar wykonanych detali przy użyciu podstawowych narzędzi pomiarowych.
• Bieżące konserwacje oraz dbanie o stan techniczny maszyn i narzędzi.
Wymagania:
• Praktyczna znajomość obsługi maszyn do obróbki skrawaniem.
• Umiejętność czytania rysunku technicznego i posługiwania się przyrządami pomiarowymi.
• Sumienność, dokładność i zaangażowanie.
Oferujemy:
• Umowę o pracę.
• Praca w systemie jednozmianowym.
• Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych w systemie 150%.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres biuro@hydro-instal.pl z adnotacją: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji, CV i innych nadesłanych dokumentach rekrutacyjnych w celu realizacji niniejszego procesu rekrutacji.
1. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych, administratorem danych osobowych staje się Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. z siedzibą w Ostrołęce (07-410) przy ul. Bohaterów Westerplatte 111. Podanie danych jest dobrowolne, ale potrzebne do realizacji celów wskazanych w poszczególnych zgodach poniżej.
2. Podane dane mogą być udostępnianie innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji.
3. Przetwarzanie danych odbywa się na podstawie wyrażonej zgody do czasu jej wycofania lub, w przypadku wyrażenia zgodny jedynie na udział w konkretnym procesie rekrutacji, do jego zakończenia.
4. Przetwarzanie danych może odbywać się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora w celu ustalenia, dochodzenia lub ochrony roszczeń do czasu ich ustawowego wygaśnięcia.
5. Zgoda na przetwarzanie danych może zostać cofnięta w dowolnym czasie, nie wpływa to jednak na przetwarzanie, które miało miejsce do jej wycofania.
6. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia oraz ograniczenia przetwarzania przez administratora, a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez administratora oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
7. Kontakt z powołanym przez administratora Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail: kontakt@hydro-instal.pl

Autor: HYDRO-INSTAL

Telefon:

E-mail:

Dodano: 24.01.2023, godz. 10:25

Ważne do: 31.01.2023

Wyświetleń: 39

ID: #112789

Edytuj